AKGIDA CATERING HAKKINDA

Firmamız AKGIDA CATERING 1962 yılından bu yana yemek üretim işi yapmaktadır.1962’de açılan ilk restauranttan yaklaşık 17 yıl sonra yani 1979 yılında toplu yemek (yerinde yemek üretimi ve taşımalı yemek üretimi) üretim işine girilmiştir.

Firmamız toplu yemek (yerinde yemek üretimi ve taşımalı yemek üretimi) üretim firmaları arasında en eski ve en tecrübelisidir. Bünyesinde çalıştırmakta olduğu diyetisyen, gıda mühendisi, satış ve satınalma müdürleri, gıda teknikerleri, sevkiyat sorumluları ve yemek üretim noktalarındaki sorumlu müdürleriyle hızlı gelişen bu sektörde varlığını sürdürmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Firmamız pazarlama departmanının referans ve isteklerine bağımlı olarak yönlendirilmektedir.

Buradaki amaç; şimdiye dek piyasaya çantayla pazarlamacı yollamadığımızı anlatmaktır. Randevulu bir tanıtım ve tanışmanın daha ciddi ve daha faydalı olacağı kanaatini taşıyoruz.

Firmamız 10 yıldır farklı departmanlar üzerinde hizmet vermektedir. Bunlardan ilki hazır yemek ve catering tarzı hizmettir. Bir başka seçeneğimiz ise yemeği firmanın kendi mutfağında üretip herşeyi firmamıza ait olmak üzere mutfakların hazırlanış, düzen, sunuş ve servis sonu temizlik firmamıza ait olacak tarzda hizmet sunmaktadır. Bu tarz hizmet seçenekleri size referans listesinde sunulacaktır