Toplu Yemek

İş yerlerindeki personellerin yiyecek ihtiyaçlarının leziz yiyeceklerle ve düzenli bir şekilde karşılanması son derece önemlidir. İşverenler ve müdürler tarafından toplu yemek siparişleri için ayrılacak bütçe, her bir çalışanın yemek kartına yükleme yapmaktan daha avantajlıdır. Aylık, sezonluk veya yıllık anlaşmalar yaparak, Ak Ziyafet güvencesiyle çok uygun fiyatlarla leziz yiyeceklere ulaşabilirsiniz. Her gün, istenen öğünler için anlaşılan saatlerde Ak Ziyafet personelleri tarafından yiyecekleriniz getirilecektir.

Toplu Yemek Ücreti Ne Kadar?

Toplu yemek üretimi yapan ve iş yerlerine sıcak bir şekilde ulaştıran Akziyafet, 50 yıldan uzun süredir bu alanda çalışmaktadır. Gelişen teknoloji, lojistik ve yiyeceklerin sıcak bir şekilde ulaştırılmasını kolaylaştıran cihazlar sayesinde, her bir yiyeceğin binlerce kişiye gönderimi mümkün oluyor.

Yemek ücretinin ne kadar olduğuyla ilgili anlaşmalar, iş yeri sahipleri ve Ak Ziyafet tarafından belirlenecek olan menülere bağlı olarak değişecektir. Toplu yemek siparişlerinde ne kadar çok personele sipariş verilecekse, birim fiyatı da o kadar düşecektir. Toplu siparişlerde tüm personellerin aynı yiyecekleri talep etmesi ve ekstradan yemek talep edilmemesi halinde, çok avantajlı ücretler ortaya çıkacaktır. Ak Ziyafet firmasının telefon numarası, elektronik posta adresi üzerinden özel olarak tüm menülere yönelik teklif alabilirsiniz.

İş Yerine Toplu Yemek Siparişi

Kalitesini kanıtlamış, onlarca firmadan referans almayı başarmış olan kurumları tercih ederek, çalışanlarınızın memnuniyetini riske atmamış olursunuz. Toplu yemek alımı için çalışanlarınızın isteklerini göz önünde bulunduran Akziyafet, personellerin diyet listesine ve beğendikleri yemeklerin hangileri olduğuna göre program hazırlıyor. Çalışanların yarısı vegan beslenirken, yarısı her bir yiyeceği beğenerek yiyen personellerden oluşuyorsa, yöneticilerin bu duruma dikkat etmesi gerekiyor.

Akziyafet Toplu Yemek Ücretleri

Toplu yemek siparişlerinde onlarca yıllık tecrübeye ve olumlu referanslara sahip olan markaları tercih etmeniz gerekiyor. Çalışanlarınızın sağlı bir şekilde beslenmesi, çok yüksek bedellerle yiyecek kartı ödemeleri yapmak yerine, her birine uygun yiyecekleri sipariş etmek çok daha avantajlı olacaktır. 0 216 469 63 74 telefon numarasını arayan tüm müşteriler, kaç kişilik bir ekiple çalıştıklarına, hangi saatlerde yiyecek ihtiyaçları bulunduğuna bağlı ücretleri öğrenebiliyorlar.

Categories: